Poznaj nas

Marka SmartTable jest efektem kooperacji i wspólnych starań firmy Borucki Studio Design oraz przedsiębiorstwa Radiolex.

Obecnie w ramach asortymentu produktów sygnowanych marką SmartTable, znajdują się wysokiej klasy stelaże montażowe i stoły monterskie przeznaczone głównie dla branży elektrycznej, które można zakupić za pośrednictwem strony internetowej bulkon.pl.

Firma Borucki Design od lat słynie z projektowania rozwiązań, które łączą w sobie innowacyjne walory użytkowe, nienaganną estetykę, ergonomię oraz wyjątkową funkcjonalność.

Umiejętność wnikliwej obserwacji i analizy różnych obszarów produkcji – sprawia, że projektanci potrafi precyzyjne zastosować rozwiązania, dzięki którym można usprawnić i w rezultacie poprawić wydajność. Drugim kluczowym ogniwem, jaki stoi za sukcesem marki SmartTable jest firma Radiolex, która od ponad trzech dekad z powodzeniem zajmuje się produkcją najwyższej jakości szaf i pulpitów sterowniczych oraz rozdzielnic elektrycznych (nN i SN).

Połączenie wizji i kreatywności pomysłodawcy projektu – firmy Borucki Studio Design, a także doświadczenia i potencjału produkcyjnego przedsiębiorstwa Radiolex – zaowocowało stworzeniem praktycznych stelaży monterskich oraz stołów do montażu dedykowanych przede wszystkich dla segmentu elektrycznego.

Produkty marki SmartTable spotkały się już z bardzo pochlebnymi recenzjami ze strony branżowych klientów, w opinii których zdecydowanie poprawiają one komfort i efektywność pracy.

Grupa produktów marki SmartTable jest synonimem solidności i innowacji, odpowiedzią na dzisiejsze wyzwania rynkowe oraz szansą na zwiększenie konkurencyjności firm działających w branży elektrycznej.

Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się, że możemy dokładać swoją małą cegiełkę do Waszych wielkich sukcesów w biznesie!

Napisz do nas